Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Výhody půjčky na MD

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené (MD)

5-11-2015

Každá půjčka má své přednosti a zápory. Jak je tomu u půjček na MD?

  • + dostupnost
  • + rychlost
  • + online vyřízení
  • - vysoký úrok a RPSN
  • - vyšší rizikovost

Výhody půjčky pro ženy na MD online

Hlavní výhodou této půjčky je dostupnost - vzhledem k tomu, že je určena pro matky na mateřské, nikdo nepředpokládá, že by pro přidělení půjčky bylo potřeba dokládat výši příjmů a půjčka je přidělena v podstatě každému.


Další výhodou je rychlost - tyto půjčky jsou poskytovány nebankovním sektorem, a zde je rychlost vyřízení půjčky samozřejmá věc.

O půjčku lze navíc žádat online - to znamená, že pro podání žádosti a vyřízení půjčky nemusíte nikam chodit a vše zařídíte z pohodlí Vašeho domova.

Náš tip: Nespoléhejte pouze na stát. Na rodičovské dovolené si můžete přivydělat kolik chcete. Naučte se hezky fotit, venčete psy, choďte uklízet k jiným maminkám a vaše děti si mohou spolu mezitím hrát. Jste-li zdatní v jazycích nebo na PC, zkuste si najít práci z domova (překlady, korektury, různé administrativní práce). Využijte času a vzdělávejte se.

Nevýhody půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Výhody půjčky pro matky na md - dostupnost a rychlost - jsou samozřejmě vyváženy "cenou" půjčky a vyššími riziky. Cenou půjčky je zde míněn úrok a RPSN - tyto parametry jsou zde vyšší než u běžných bankovních půjček nebo nebankovních, a tak za půjčené peníze zaplatíme víc, než kdybychom si vzali "běžnou" půjčku.

Mezi nevýhody této půjčky můžeme ještě zařadit vyšší rizikovost - vzhledem k tomu, že se v převážné většině případů jedná o nebankovní produkty a společnosti, musíme zde počítat s vyššími riziky a být na ně připraveni - důkladně si přečíst smlouvu o půjčce, nechat si vše vysvětlit a při sebemenších pochybnostech raději požádat o půjčku jinde.Náš tip: Více o půjčce na cokoliv se můžete dozvědět ZDE

Naše tipy

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, přečtěte si více o půjčkách bez registru a poplatku.

– Nemůžete-li doložit, kolik vyděláváte, mohly by vás zajímat informace o půjčkách bez příjmu některé ze zavedených nebankovních institucí.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

Půjčky bez poplatku předem tvoří část nabídky půjček na finančním trhu.

Ferratum půjčka SMS je asi nejrozšířenější a nejznámější SMS půjčkou v ČR.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.