Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Auto na úvěr online ihned

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Auto na úvěr – výhody, nevýhody

7-12-2014

Kdo se obává úvěrů, měl by si zjistit nízké sazby účelových půjček. Získání vozu bez nutnosti složení zálohy nebo dlouhého šetření, je nyní velice výhodné. Úroky se pohybují těsně nad hranicí inflace a peníze tak spíš zhodnocujete, než utrácíte. Auto na úvěr je dnes dosažitelné při minimální námaze.


Vyberte si model

Pokud si pořídíte auto do 600.000 Kč, tak po vás banka většinou ani nechce ručení třetí osobou nebo zajištění majetkem a podepsání zástavní smlouvy. Auto, které chcete a které se vám líbí, si můžete vybrat a nechat zarezervovat. S dokladem a cenou navštívíte některou banku, která s vámi sepíše smlouvu o úvěru a prostředky přímo poukáže prodejci. Dokonce bývá někdy ve velkých autosalonech zástupce nebo několik zástupců bank, kteří mohou koupi auta ihned profinancovat.

Online půjčka

Neúčelovou půjčku si také můžete zařídit online a do autosalonu přijít s finanční hotovostí. Samozřejmě stačí mít peníze na účtu a poslat je přímo na účet prodejce. Sjednání takového úvěru je lehké a úrok se pohybuje od 9 % ročně se splatností 7 – 9 let. Věřitel po vás často nepožaduje ani doklad od zaměstnavatele o trvalém příjmu nebo výpis z bankovního účtu. Stačí jen prokázat důvěryhodně svoji totožnost.

Auto do 5 minut

Pokud nemáte záznam v registrech dlužníků, ani nemusíte nic vyplňovat a zařizovat. Úvěr vám poskytne pobočka jakékoliv banky nebo leasingové společnosti. V podstatě si necháte předvést model, doladit výbavu a mezitím na základě dokladů vám banka půjčí peníze. Stačí si jen vybrat auto na úvěr a nechat si vše připravit. Váš podpis pak znamená, že autosalon opouštíte v novém vozidle. Udělejte si radost a zajistěte si příjemnou půjčku. Auto na úvěr znamená málo starostí a velké potěšení z jízdy, bezpečnost a klid pro práci nebo odpočinek. A úvěr není vůbec drahý.Náš tip: O výhodném úvěru na auto až 600 000 Kč se dočtete více zde.
Naše tipy

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, informujte se o půjčkách bez registru a poplatku.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky ihned.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.