Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Krátkodobé půjčky ihned

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Krátkodobé půjčky na účet ihned

12-1-2014

Máte dočasné finanční potíže, které potřebujete rychle vyřešit? Musíte zaplatit ještě nějaké složenky či si chcete něco koupit a do výplaty vám nezbývá moc peněz?

Vezměte si krátkodobou půjčku na účet na menší obnos a hned po výplatě ji můžete splatit. Roste počet lidí, kteří této možnosti rádi využívají. Krátkodobé půjčky se hodí pro všechny, kteří potřebují zaplatit nějaký výdaj či dluh, a vědí, že brzy budou mít vlastní finanční zdroje.


Krátkodobé půjčky – rychlé půjčky na nezbytně nutnou dobu

Běžné půjčky jsou charakteristické tím, že jsou splatné cca do jednoho roku až tří let od data půjčení peněz. Krátkodobá půjčka je půjčkou na mnohem kratší dobu. Peníze si lze půjčit na jeden nebo dva měsíce, ale také třeba na čtrnáct dní nebo jeden týden. Přesně podle toho, jak vám finance scházejí a na jak dlouho si potřebujete půjčit.

Krátkodobé půjčky jsou rychlé a dostupné

U krátkodobých rychlých půjček oceníte, že jsou opravdu bleskové. Některé výdaje se dají plánovat dopředu a máte dost času sehnat si peníze, ale jiné výdaje přijdou náhle. Během krátké doby tak můžete mít peníze k dispozici.

Další výhodou těchto rychlých půjček je jejich snadná dostupnost. Krátkodobé půjčky jsou téměř pro každého a mnohdy nemusíte prokazovat svou bonitu. Navíc si o půjčku můžete požádat pomocí online formuláře. To ještě více urychlí její vyřizování.

Kdo může krátkodobé půjčky poskytnout?

Bankovní instituce se většinou zaměřují na dlouhodobější půjčky, neboť krátkopdobé půjčky pro ně nenesou potřebný zisk. Půjčku na krátkou dobu je proto potřeba žádat u nebankovních institucí nebo u soukromých investorů.

Poskytovatele půjček si důkladně prověřte

Zde je ale potřeba dávat si pozor na podmínky smlouvy o půjčce a na případné sankce, které jsou mnohdy výhodnost krátkodobé půjčky zcela eliminují. Také je vhodné si poskytovatele krátkodobé půjčky "prověřit" - podívat se, co se o něm píše na internetu, jaké s ním jsou zkušenosti lidé ve vašem okolí apod.Náš tip: Více o krátkodobé rychlé půjčce na cokoliv se můžete dozvědět ZDE
Naše tipy

– Nemůžete-li doložit, kolik vyděláváte, můžou se vám hodit informace o půjčkách bez příjmu některé ze zavedených nebankovních institucí.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, přečtěte si více o půjčkách bez registru a poplatku.

Půjčky bez poplatku předem tvoří část nabídky půjček na finančním trhu.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

Ferratum půjčka SMS je asi nejrozšířenější a nejznámější SMS půjčkou v ČR.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.