Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Půjčky pro ženy na mateřské

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky na mateřské dovolené

3-1-2014

Peníze potřebuje asi každý člověk, živitel rodiny. Potřebujeme je pro sebe, pro naše děti a nebo rodiče. Bydlení a stravování totiž stojí často velkou část rodinného rozpočtu. Peněz dostáváme tolik, abychom si mohli dopřát základní věci a služby. Co když ale máme mimořádné výdaje a nebo jsme maminkou na mateřské dovolené?

Soustavná péče o dítě je velmi důležitá a pokud nechodíme do práce, může být k dispozici méně peněz na vše. V případě nouze je možné se obrátit například na rodiče a nebo jiné známé. Je nutné nedopustit to, aby se člověk zadlužoval a neměl kde brát peníze na splácení. Taková situace by mohla skončit snad jen exekucí majetku až exekucí domu či bytu. Toto žádná maminka ani rodiče by neměli dopustit.

Půjčka na mateřské od soukromé firmy

Jestliže však myslíte, že půjčka od soukromé firmy je vaším jediným řešením a nelze peníze získat jinak anebo platbu pozdržet, půjčka se dá jistě sehnat například od vaší aktuální banky a nebo od soukromé nebankovní firmy. V případě takové půjčky na mateřské si musí být zájemce jist že bude schopen přeplatit třeba 10-40% peněz navíc během ne příliš dlouhého časového období. Co tedy dělat když si chci půjčit peníze a žádný známý mi nepůjčí? Řešením mohou být zmíněné nebankovní a bankovní úvěry.


Půjčka na mateřské od banky

U banky bývá možné získat peníze ještě tentýž den na pobočce. V praxi by měla žádost o půjčku na mateřské vypadat tak, že zájemce kontaktuje banku, zeptá se jak získat půjčku v případě že má a nebo nemá ještě bankovní účet u dané banky. Následně by měl zájemce přijít na pobočku s doklady a případně dodatečnými potvrzeními o výši aktuálního příjmu a podobné. Banka by dále měla zhodnotit žádost a případně vydat peníze, které by měly být k dispozici rovnou na pokladně a nebo výběrem z bankovního účtu kreditní kartou.


Naše tipy

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, přečtěte si více o půjčkách bez registru a poplatku.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky ihned.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.