Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Malá půjčka do 5000 Kč

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Malá půjčka do 5000 Kč pro případy náhlé nouze

3-12-2013

Ne každý si dnes může dovolit dostatečné finanční rezervy. Nečekané výdaje nás pak mohou poměrně dost zaskočit. Co dělat v situaci, kdy chybí pár tisícovek k zaplacení nejnutnějších výdajů?

Pouvažujte o půjčce. V bance neuspějete, ale u nebankovních společností pravděpodobně ano.


Nebojte se půjčky do výplaty

Oblíbeným produktem nebankovních společností je půjčka do výplaty neboli půjčka do 5 000 Kč. Ta je využívána stále častěji. U prověřeného poskytovatele se není čeho bát, pouze si pohlídejte, že budete schopni peníze řádně splatit, abyste se nedostali do potíží a neplatili vysoké sankce.

Výhody rychlých nebankovních půjček

Jaké jsou výhody rychlé půjčky do 5 000 Kč?

• Rychlé vyřízení

• Snadné podání žádosti online nebo pomocí SMS

• Bleskové schválení žádosti

• Peníze téměř okamžitě na účtu

• Půjčka téměř pro každého

Půjčka téměř pro každého

Půjčku do 5 000 Kč můžete získat, i když máte nízký nebo nepravidelný příjem nebo negativní záznam v registru dlužníků. Jistě se najde produkt jako ušitý pro vaše potřeby, počítat ale musíte s poměrně vysokými poplatky. Na druhou stranu, peníze máte obratem na účtu a nemusí vadit, pokud jste měli v minulosti problémy se splácením. Najdou se ale takové půjčky, které jsou při první žádosti zcela zdarma, bez poplatků.

Zažádat můžete i prostřednictvím telefonu

Vyberte si prověřeného poskytovatele, vyplňte online žádost, zvolte výši půjčky a dobu jejího splácení. Ta se většinou pohybuje od 2 do 30 dnů, takže peníze splatíte z další výplaty, mateřské, peněz z brigády nebo sociálních dávek. Je to velmi snadné. Zažádat je dokonce možné i pomocí SMS zprávy.


Naše tipy

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, přečtěte si více o půjčkách bez registru a poplatku.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky ihned.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.