Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

SMS půjčka bez nahlížení do registru

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka bez registru

27-11-2013

Rychlá půjčka dostupná téměř pro kohokoliv? To je SMS půjčka bez nahlížení do registru. Nabízí ji mnoho nebankovních společností. Její hlavní výhodou je to, že poskytovatel během schvalování žádosti nenahlíží do registru dlužníků. Šanci na její získání má tedy i ten, kdo měl v minulosti nějaký prohřešek, co se týká splácení závazků.


Nebankovní produkt téměř pro každého

Pokud se vám někdy v minulosti nepodařilo splatit půjčku včas, nebo jste se třeba opozdili s platbou za telefon, máte pravděpodobně záznam v registru dlužníků. V tomto případě s žádostí o půjčku v bance asi neuspějete. Kam se obrátit? Zkuste to u nebankovních společností. Ty nabízejí zajímavé produkty skoro pro každého. Jedním z nich je rychlá SMS půjčka bez nahlížení do registru.

Krátkodobá půjčka do 5 000 Kč

SMS půjčka bez nahlížení do registru vám neposkytne nijak vysoké částky. Pokud vám ale stačí 5 000 Kč, může být tím pravým finančním produktem právě pro vás. Některé společnosti poskytnou vyšší částku, pokud si půjčíte opakovaně a osvědčíte se jako klienti, kteří řádně své závazky splácejí. Splatnost této mikropůjčky bývá většinou do 30 dní.

Vyřízení za pár minut

Tento mikroúvěr vyřídíte během pár minut. Stačí zaslat SMS zprávu nebo vyplnit formulář na stránkách společnosti. Schválení je automatizované, a peníze jsou pak obratem zasílány na účet. Není divu, že se tento typ půjček stal rychle populárním.

Zvažte své možnosti splácení

I u nebankovních půjček je třeba být zodpovědní. V případě nesplácení nebo opoždění se splátkou vás čekají vysoké sankce a zápis v registru dlužníků. Neberte si půjčku, pokud nevíte, zda ji zvládnete splácet, a neřešte půjčkou jinou půjčku. Hodí se ke krátkodobému řešení náhlého finančního nedostatku, ale musíte vědět, že půjčku dokážete včas splatit.


Naše tipy

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, přečtěte si více o půjčkách bez registru a poplatku.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky ihned.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.