Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Na co si dát pozor

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Na co si dát pozor

15-6-2014

Pokud se člověk rozhodne vzít si půjčku, je obvykle v situaci, kdy nemá čas se příliš zamýšlet nad podrobnostmi a zaměřuje se jen na to, aby peníze, které potřebuje, získal rychle.

Této situace ovšem využívají nejrůznější podvodníci, kteří se snaží na člověku v takovéto finanční tísni obohatit, a to mnody prostředky na hraně zákona.


Čtěte důkladně smlouvu

Nejbezpečnější jsou půjčky od bankovních insitutcí. Nicméně i tam je potřeba mít na zřeteli, že banka si své peníze chce dobře "pojistit" a nic nenechá náhodě. Je potřeba si proto důkladně přečíst smlouvu o půjčce a důkladně se zeptat na všechno, co nám nebude jasné.

Nebankovní půjčky – pozor na sankce a poplatky

Větším rizikem jsou samozřejmě půjčky od nebankovních insitiucí. Nebankovní instiuce nejsou vázány bankovní licencí, a podmínky mlouvy o půjčce tak mohou být "volnější" - mnohdy v neprospěch klienta. Zde je opět potřeba důkladně prostudovat smlouvu a informovat se o všech poplatcích a sankcích.

Úrok a RPSN

U všech půjček – bankovních i nebankovních – bychom se v první řadě měli informovat na výši úroku, a hodnotě RPSN – tedy skutečných nákladů, které za půjčené peníze zaplatíme.Náš tip: Více o půjčce na cokoliv se můžete dozvědět ZDE


Naše tipy

– Důležitým faktorem na finančním trhu jsou půjčky poptávky.

– SMS půjčka se někdy označuje také jako Mobil půjčka.

– Bydlíte-li v hlavním městě a potřebujete si půjčit peníze, hledejte na internetu výraz Půjčky Praha.

– Půjčení peněz oproti směnce – půjčka na směnku – je také jedním ze způsobů, jak překlenout nedostatek financí.

– Existuje speciální SMS půjčka pro ženy? O tom se můžete dočíst více na této stránce.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.