Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Konsolidace půjček a dluhů

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Konsolidace - sloučení - půjček a dluhů

15-11-2014

Zaskočil Vás vysoký nedoplatek, splatný pár dní před důchodem? Potřebujete rychle uhradit vyšší sumu a nemáte doma hotovost? Již máte další tři půjčky v „rodinném oběhu“ a nechce se Vám zřizovat další a platit tak každý měsíc čtyři platby pro jiné společnosti? Bojíte se případného zmatku v úrocích? Řešením je finanční produkt Konsolidace půjček.

Konsolidace půjček

Je pro vás termín konsolidace půjček novinkou a nevíte, co si pod tímto pojmem máte představit? Ve zkratce jde oblíbený způsob jak ušetřit na splátkách úvěrů a získat větší přehled nad svými financemi. Konsolidace půjček se dá využít téměř na všechny druhy půjček nebo úvěrů.

Sloučení několika půjček do jednoho

Konsolidace půjček ve finále znamená sloučení několika půjček nebo úvěrů do jednoho. Takže pokud Vám již probíhají další tři půjčky a Vy toužíte po novém automobilu, elektronice, nábytku, potřebujete opravit fasádu domu, nebo sníte o dovolené u moře a nemáte v tuto chvíli potřebnou hotovost, nevadí. Můžete si s klidným srdcem vzít další půjčku a nemusíte se být následné nepřehlednosti a zmatku.

Využijte příležitost

Pokud máte jednu či dvě půjčky najednou, není to až takový problém, ale pokud počet různých úvěrů narůstá, tak bez konsolidace nejen že ztrácíte přehled nad tím kam všude a kolik vlastně peněz z rodinného rozpočtu na splátky půjček odchází, ale bez konsolidace se připravujete o možnost úspory peněz.
Náš tip: Více o krátkodobé rychlé půjčce na cokoliv se můžete dozvědět ZDE
Naše tipy

– Nemůžete-li doložit, kolik vyděláváte, můžou se vám hodit informace o půjčkách bez příjmu některé ze zavedených nebankovních institucí.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, přečtěte si více o půjčkách bez registru a poplatku.

Půjčky bez poplatku předem tvoří část nabídky půjček na finančním trhu.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

Ferratum půjčka SMS je asi nejrozšířenější a nejznámější SMS půjčkou v ČR.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.