Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Jak najít nejvýhodnější půjčku

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nejvýhodnější půjčka - kde ji hledat

17-9-2014

Na trhu je mnoho bankovních i nebankovních půjček. Chcete si i vy půjčit peníze? Víte, která je tou nejvýhodnější půjčkou?

Nejvýhodnější půjčka na trhu

Půjčka má řadu parametrů, které půjčku charakterizují a podle kterých se dá poznat její výhodnost. Stačí se tedy zaměřit na tyto detaily půjčky a podle nich si vybrat tu nejvýhodnější půjčku.


Nejvýhodnější půjčka by se měla vyznačovat následujícími charekteristikami:

  • měla by být snadno dostupná
  • musí být poskytnuta rychle
  • musí být bez zbytečného "papírování"
  • měla by být pohodlná – bez zbytečného běhání po bankách
  • poskytovatel půjčky musí být seriózní

1. Nejvýhodnější půjčka je snadno dostupná

Kritéria na její poskytnutí nejsou tak přísná jako kritéria jako bankovní půjčky. Měli jste dříve problémy se splácením a dostali jste se do registru dlužníků? U nejvýhodnější půjčku by toto žádný problém být neměl.

2. Nejvýhodnější půjčka bude vyřízená velmi rychle

Půjčka by neměla být ničím zdržována a peníze byste měli mít k dispozici za velmi krátkou dobu nebo ihned po podpisu smlouvy o půjčce.

3. Nemusíte se kvůli půjčce o nic starat

Administrativa u nejvýhodnější půjčky je snadná. Stačí předložit doklad totožnosti (občanský průkaz), na základě kterého s Vámi bude půjčka uzavřena

4. O nejvýhodnější půjčku si můžete požádat online

Nemusíte nikam chodit. Stačí vám připojení na internet. Vyplníte krátký online dotazník, bude Vás kontaktovat operátorka a vyřídí s Vámi formality. Je to tak pohodlné jak je to jen možné.

5. Nejvýhodnější půjčka musí být vždy seriózní

U nehvýhodnější půjčky nejsou žádné poplatky předem nebo dodatečné či skryté poplatky. Jednání musí být vždy fér a na rovinu.Náš tip: Více o výhodné půjčce na cokoliv se můžete dozvědět ZDE
Naše tipy

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, přečtěte si více o půjčkách bez registru a poplatku.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky ihned.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.