Půjčka pro ženy |
Dopřejte si to, po čem toužíte…

Půjčka HomeCredit - "Houm Kredit"

Pozor: Publikované informace již nemusí být aktuální. Je tudíž možné, že již neodpovídají současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka "Houm Kredit"

3-5-2015

Pokud potřebujete nutně peníze na nákup spotřebního zboží nebo prostě na cokoliv, je zde vedle půjček bankovních také velmi rozsáhlý segment finančního trhu - nebankovní půjčky. Jednou z nich je také půjčka HomeCredit - někdy lidově nazývaná jako půjčka "Houm Kredit".

Půjčka Home Credit - na cokoliv

"Houm Kredit" - HomeCredit - půjčka je neúčelovou nebankovní půjčkou, za kterou si můžete pořídit opravdu cokoliv. Od pračky, myčky nebo celé nové kuchyně, přes vybavení domácnosti až po luxusní dovolenou u moře. Parametry této půjčky - úroková sazba, RPSN - se v podstatě vyrovnají výhodným bankovním půjčkám, s tím, že s Houm Credit půjčkou Vám odpadne některé zbytečné papírování, které si banky neodpustí.


Až 150000 Kč na 4 - 7 let

Půjčka HomeCredit je udělována ve výši 10 000 - 150 000 Kč, její splatnost je 48 - 84 měsíců. Výhodou tohoto úvěru je, že si můžete v průběhu splácení upravovat výši splátek podle toho, jak zrovna vycházíte se svými financemi. Půjčku Houm Kredit si můžete také pojistit pro případ ztráty zaměstnání či trvalé invalidity.

Záruka spokojenosti

Jako jedna z mála společností nabízí Home Credit tzv. záruku spokojenosti - pokud byste s půjčkou Houm Kredit nebyli spokojeni, můžete ji bez jakýchkoliv sankcí do 1 měsíce vrátit zpět.

Vedle výhodné nebankovní půjčky poskytuje společnost HomeCredit také výhodnou kreditní kartu, službu "Nákupy na splátky" nebo účelovou půjčku na auto.


Naše tipy

Nabídka půjček je v současnosti bohatá a vybere si v podstatě každý.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, přečtěte si více o půjčkách bez registru a poplatku.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou nebankovní půjčky ihned.

– Pro obyvatele Jihomoravské metropole jsou zde půjčky Brno.

– Půjčka přes SMS tak rychle jak to jen jde - to je SMS půjčka ihned.

Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčka-pro-ženy.cz
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Informace na stránkách jsou pouze informativního rázu.